اخبار

قوانین و مقررات فارس نتورک

2016/10/21 16:29

استفاده از خدمات این سایت منوط به پذیرش و رعایت شرایط مذکور در این توافقنامه می باشد.
بدیهی است که فارس نتورک در قبال عواقب ناشی از تخلف از این شرایط هیچگونه مسئولیتی را بعهده نمیگیرد.
توافقنامه استفاده از خدمات هاستینگ و سرور مجازی و اختصاصی
1. مشتری موظف به حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور سایت خود می باشد. همچنین مشتری متعهد میگردد که حق استفاده از سرویس های ارائه شده را به غیر واگذار ننماید.
2. عودت مبلغ پرداختی برای سرویس هاستینگ و نمایندگی ها در صورت نارضايتي مشتري از کیفیت سرویس و قعطی حداکثر 24 ساعت پشت سر هم تا 3 روز بعد از سفارش امکان پذیر می باشد و پس از آن استرداد مبالغ پرداختي به هيچ وجه امكان پذير نميباشد.
3. استفاده بیش از حد از منابع مجاز تخصیص داده شده به هاست شما منجر به قطع اکانت هاستینگ شما خواهد شد. در این موارد مشتری موظف است نسبت به ارتقای پلن هاست خود اقدام نماید و یا در صورت نیاز در خواست سرور مجازی اختصاصی نماید.
4. مشتری متعهد میگردد از قرار دادن هرگونه مطلب و یا فایلی مغایر با قوانین بین المللی کپی رایت خودداری نماید. در غیر اینصورت اکانت وی مسدود شده و مبالغ پرداختی غیر قابل عودت خواهد بود.
5. مشتری متعهد میگردد از قرار دادن مطالب و فایل های با مضامین غیر اخلاقی و یا مواردی نظیر crack و warez و نیز مواردی نظیر آموزش ساخت بمب و یا سوء استفاده از سرویس های ارائه شده در جهت اهداف خرابکارانه و یا ایجاد مزاحمت برای سایر کاربران اینترنتی خودداری نماید. در صورت مشاهده چنین مواردی اکانت مشتری قطع گردیده و مبلغ پرداختی غیر قابل استرداد خواهد بود.
6. مشتری متعهد می گردد از سرویس های ارائه شده در جهت ارسال هرزنامه(SPAM) استفاده ننماید ، ضمنا استفاده از ابزار net send جهت ارسال نامه به صورت bulk غیر مجاز می باشد در صورت مشاهده چنین مواردی اکانت مشتری قطع گردیده و مبلغ پرداختی غیر قابل استرداد خواهد بود.
7. چنانچه به هر علتی که خارج از اراده فارس نتورک باشد در تداوم خدمات ارائه شده خللی وارد شود و يا خدمات مذکور موقتا و يا دائما قطع گردد، هيچگونه مسئوليتي متوجه  نخواهد بود. از جمله این علل میتوان به مواردی نظیر تحریم های سیاسی و اقتصادی، جنگ، اختلال در شبکه های مخابراتی، تغییر قوانین داخلی و یا خارجی و حوادث طبیعی نظیر طوفانهای خورشیدی، سیل، زلزله و … اشاره نمود.
8. قراردادن هرگونه اسکریپت که موجب خطر امنیتی بالقوه برای سرورها شود و یا موجب اختلال در عملکرد شبکه یا سرورها گردد بدون اخطار قبلی حذف و ممکن است وب سایت متخلف برای همیشه قطع گردد.
9. فارس نتورک از کلیه داده های روی سرورها شامل فایلها، ایمیلها و پایگاه های داده به صورت هفتگی بکاپ می گیرد. ولی هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و بروز بودن آنها ندارد. به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای فارس نتورک نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود. همچنین در صورت نیاز کاربر برای بازگرداندن اطلاعات هزینه جداگانه دریافت می شود.
10. انجام IRC بر روی کلیه سرویسهای فارس نتورک اکیدا ممنوع بوده و فارس نتورک ضمن قطع سرویس متخلف، حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می دارد.
11. بکاپ اطلاعات موجود بر روی سرورهای مجازی و اختصاصی منحصرا به عهده کاربر بوده و در صورت بروز هر اتفاقی که منجر به از بین رفتن اطلاعات گردد فارس نتورک هیچ مسئولیتی ندارد.
12. کلیه کاربران می بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی باشد ،فارس نتورک قبل از پایان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طریق ایمیل و پیامک یا تلفن به مالک سرویس اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچگونه حقی برای کاربر نخواهد شد.
13.استفاده از سرور های مجازی و اختصاصی برای اسکن سایت ها ، حمله DOS ممنوع است و در صورت مشاهده و یا شکایت سرویس بدون اطلاع رسانی قبلی به کاربر حذف خواهد شد. و نیز سایت فارس نتورک حق شکایت از کاربر متخلف از طریق مراجع قانونی را به منظور رفع خسارت از خود را محفوظ خواهد دانست.
14. سرویس های بدون مصرف ( حجم صفر ، غیرفعال ، بدون دامنه و... ) در صورت مشاهده در زمان 1 ماه غیرفعال بودن با توجه به قوانین و بهبود و کیفیت سرور بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال فارس نتورک نخواهد بود.
ارائه توهین به فارس نتورک  :
کاربران همیشه دقت نمایند ، هرگونه توهین به کارمندان و مدیران فارس نتورک چه در ارائه تیکت یا چت آنلاین و حتی تماس تلفنی (حتی محصولات ارائه شده فارس نتورک که منجر به اختلال در تفکر مشتریان دیگر میشود) خلاف محسوب خواهد شد و فارس نتورک این حق را به خود میدهد که اکانت کاربر مورد نظر رابدون اطلاع قبلی مسدود نماید و حتی اقدام به مراحل قانونی نماید.
15. فارس نتورک هیچ مسئولیتی در قبال عدم پرداخت هزینه سررسید کاربر نداشته و فارس نتورک حداکثر 5 روز پس از تاریخ سررسید این امکان رو به خود میدهد که سرویس مشترک را برروی سرور های خود نگه دارد ، و در صورت عدم پرداخت بدهی توسط مشترک این حق را به خود میدهد که سرویس بسته شده را از روی سرور های خود پاک نمایند و هرگونه ادعایی درباره پاک شدن سرویس را از خود مبرا میسازد و کاربر هیچ گونه حق اعتراضی ندارد.
16.فارس نتورک حداقل 10 روز قبل از تاریخ سررسید فاکتور های خود را ایجاد کرده و در طی این مدت و حتی در مدت 5 روز پس از تاریخ سررسید کاربر را از طریق ایمیل و تماس تلفنی و اس ام اس مطلع میسازد که بر این اساس هیچ گونه ادعایی درباره عدم مطلع سازی مورد قبول نمیباشد.
17. در فارس نتورک سرویس هاست خبرخوان به هیچ عنوان ارائه نخواهد شد و فقط برروی سرورمجازی یا اختصاصی قابل ارائه میشود ، چنانچه هم برروی سرور میزبانی ارائه داده شود در صورت مصرف بالا و آسیب رساندن به سرور ، فارس نتورک این حق را دارد که سرویس های کاربر خاطی را بدون اطلاع قبلی مسدود و مراتب را جهت دریافت خسارت پیگیری نماید.

استفاده غیر قانونی
کلیه سرویسهای فارس نتورک می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست)
• قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
• استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
• استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
• اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
• انتشار اکاذیب علیه دیگران
• کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
• سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی
• راه اندازی سایت موسیقی و فیلم فاقد مجوز یا دارای حق کپی رایت
• راه اندازی سایت های خدمات یا آموزش عبور از فیلترینگ

اقداماتی که فارس نتورک در صورت تخطی از این شرایط انجام می دهد
تخطی از هر یک از شرایط درج شده در اینجا موجب تعلیق سرویس می شود. فارس نتورک تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. فارس نتورک حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که روبیکس سرور از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها روبیکس سرور بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین فارس نتورک در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا آلمان خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. روبیکس سرور هیچگونه وجهی به کاربران متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به فارس نتورک خواهد بود.

« برگشت

rss مشاهده RSS